3nDizayn.NET | Gemlik Web Tasarım | İşim Gücüm Tasarım | Evernote tahtını kaybedebilir
Milanote ismiyle piyasaya hızlı bir giriş yapan firma Evernote 'u oldukça zor durumda bırakabilir. Milanote , Evernote ile yapılamayan veya yapılması çok zor olanları kullanıcılarına kolay bir arayüzle sunmayı planlıyor.
milanote,evernote,gemlik web tasarım,gemlik,web,tasarım,atölye
2526
post-template-default,single,single-post,postid-2526,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Blog

 
Yayınlayan hasansengun Kategori : Web Tasarım

Evernote tahtını kaybedebilir

Milanote ismiyle piyasaya hızlı bir giriş yapan firma Evernote ‘u oldukça zor durumda bırakabilir. Milanote , Evernote ile yapılamayan veya yapılması çok zor olanları kullanıcılarına kolay bir arayüzle sunmayı planlıyor. Bu yazımda sizlere çalışmalarınız için biçilmiş kaftan olan Milanote hakkında detaylı bilgileri paylaşmaya çalışacağım.

Milanote ile tüm aradıklarınız tek yerde

Evernote, defterlere sahip tasarımı ile fikirleriniz için en iyi hiyerarşik yapıyı veya etiketleme sistemini oluştursanız bile, daha büyük bir konsept şekillendirmeniz için tüm fikirlerinizi bir arada görmenizi sağlayamayabiliyor. Özetlersek, uygulama daha çok saklama odaklı diyebiliriz.

Bu eksikliği gören Milanote ise Google Keep’i andırıyor. Tüm notlarınızı hızlı ve kullanışlı, panoya benzer bir alanda düzenlemenizi sağlayan Milanote, tüm fikirlerinizi, notlarınızı, ilhamlarınızı ve araştırmalarınızı yan yana görebileceğinizi sağlayacak yapıda.

Panodaki herhangi bir notu istediğiniz yere hatta pano dışına bile taşıyabileceğiniz uygulama, bu notları adeta raptiyeleyerek üstlerine ek metin notları eklemenize, bağlantılar bırakmanıza, YouTube videosu getirebilmenize ve oklar, çizgiler, beyaz alanlar ile birbirlerine bağlayabilmenize olanak tanıyor.

Panonuzu düzenlemeniz anlamında oldukça özgür olduğunuz uygulama ile organizasyon şemaları oluşturmak ya da büyük resmi görmek için notlarınızı düzene koymak tamamen sizin elinizde. Ayrıca hazır olduğunuzda profesyonel görünümdeki dokümanlarınızı tek tıklama ile oluşturup çevrimiçi olarak paylaşabiliyor ya da PDF, Word, Markdown ya da düz metin olarak indirebiliyorsunuz.

Şu an için kapalı beta sürecinde olan Milanote, 7 Şubat tarihinde tüm kullanıcıların hizmetine açılmış olacak. Bu tarihe kadar beklemek istemeyenler ise, Milanote websitesi üzerinden erken erişim talebinde bulunabiliyor.

Yorum Yaz